Producenci
Wersje językowe
Waluty
Czas realizacji zamówienia
Czas realizacji zamówienia jest podany przy każdym produkcie i widnieje tam jako 'Wysyłka w'. Jest to czas, który upływa od momentu odnotowania wpłaty na koncie lub od momentu złożenia zamówienia w naszym sklepie do momentu wysyłki Towaru. Moment, od którego liczony jest czas realizacji zależny jest od wybranej formy płatności:
  1. przelew (zwykły na konto bankowe): czas liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. W zależności od banku, z którego wykonywany jest przelew, wpłata powinna do nas dotrzeć najpóźniej na następny dzień roboczy od momentu wykonania przelewu
  2. płatności elektroniczne (przelew online, płatność kartą): czas liczony jest od momentu gdy transakcja uzyska status "wykonany" czyli w większości przypadków kilka minut po opłaceniu zamówienia przez Klienta.
  3. płatność za pobraniem, gotówką przy odbiorze: czas realizacji liczony jest od momentu zawarcia Umowy Sprzedaży
  4. płatność gotówką przy odbiorze osobistym w Punkcie Odbioru (VERDONE, KOLONIA WAŁOWICE 74A, 66-620 Gubin): czas realizacji (gotowości do odbioru) liczony jest od momentu zawarcia Umowy Sprzedaży

Czas realizacji zamówienia złożonego po godzinie 15.00 liczony jest od następnego dnia roboczego. Do czasu realizacji zamówienia należy dodać czas dostawy przez przewoźnika.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl